Ilga
13.09'C
vējš: 2.62m/s

Tukuma vecmeistaru starti šahā un badmintonā Baložos

26. maijā Ķekavas novada Baložu vidusskolā notika 61. Latvijas sporta veterānu savienības sacensībās šahā un badmintonā.

Tukuma novada komanda šahā, kurā startēja Agnese Līckrastiņa, Uldis Stirna, Jānis Visockis, Mārtiņš Liepiņš un Māris Zvaunis kopvērtējumā izcīnīja sudraba godalgu. Pirmajā vietā Valkas, bet trešajā Kuldīgas novadi. Individuāli izcīnot 5.5p. no 7 punktiem Agnese uzvarēja sieviešu, bet Jānis un Mārtiņs ar 5p. sadalīja pirmo un otro vietu 80+ konkurencē.

Badmintonā komandā startēja Andris Zorenbergs, Armands Paeglis un Madars Breide. Armands pirmajā spēlē izmežģīja potīti un turnīru turpināt nevarēja. Madars, savā grupā, izcīnīja trešo vietu.

atjaunots: 2024.g 27.maijā | Tukuma Balss (x207)
Novados, Tukums, Sports, Galda spēles

Kokins Igaunijas čempionata pēdējā posmā izcīna 1.vietu un sezonu noslēdz kā Igaunijas vicečempions