13.64'C
vējš: 1.77m/s

Tukuma novada motosportistiem labi rezultāti Nacionālā kausa 5. posmā motokrosā

Artūrs Akmeņkalns. Foto: Jānis Bešta

Sestdien, 13. jūlijā, Siguldā, “Ozolkalnu” mototrasē noskaidroti Nacionālā kausa 5. posma motokrosā uzvarētāji. MX C klasē uzvara laurus plūca Tukuma novada sportists Rainers Skovronskis.

Pie starta barjeras šajās sacensībās kopumā stājās 220 motokrosa braucēji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Laiks bija labs un sacensību diena bija izdevusies.

Vislabāk no Tukuma novada motosportistiem šajā posmā veicās Raineram Skovronskim no kluba "ML Moto". viņš MX C klasē divu braucienu summā izcīnīja uzvaru.

Labi rezultāti arī "Tukuma motokluba TMK" pārstāvjiem. Reinis Akmeņkalnas MX D klasē ierindojās 7. vietā, MX B klasē 8. vietu izcīnīja Artūrs Akmeņkalns, arī Laurim Ostrovskim 8. vieta, taču MX D klasē. MX C klasē Sergejs Markovs dienu noslēdza 15. vietā.

atjaunots: 2024.g 15.jūlijā | Tukuma Balss (x26)