12.64'C
vējš: 2.62m/s

Tukumā aizvadītas Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 61.sporta spēles

Foto no Facebook

Divu dienu garumā, no 6. līdz 7. jūlijam, Tukumā notika Latvijas sporta veterānu savienības (LVS) pašvaldību sporta spēles, kurās tika noskaidroti spēcīgākie dažādās vecuma grupās minifutbolā, volejbolā, rokasbumbā, basketbolā un vieglatlētikā.

Tukuma novadu apciemoja aptuveni 1000 sportisti no gandrīz visiem Latvijas nostūriem, kā arī vieglatlēti no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un pat Jamaikas.

Vieglatlētikā Tukumu pārstāvēja 31 sportists, komandai izcīnot 21 zelta medaļu, 19 – sudrabus un vienu bronzu. Starp 29 sacensībās pārstāvētajām pašvaldībām komandu vērtējumā Tukums ierindojās 2.vietā.

Tāpat mūsu novads tika pārstāvēts arī komandu spēlēs. Volejbolā sieviešu konkurencē D60 vecuma grupā mūsu dāmas ierindojās 2. vietā, finālā piekāpjoties vienaudzēm no Valmieras. Vīru konkurencē Tukuma novads tika pārstāvēts tikai K35+ vecuma grupā, kurā mūsu volejbolisti ieguva 6. vietu. Pjedestālu savā starpā sadalīja Ieskaties.lv, Valmieras novads un Jēkabpils novads.

Arī futbolā Tukums bija pārstāvēts divās vecuma grupās. Pašā jaunākajā K35+ grupā Tukuma novada krāsas aizstāvēja kādreizējās Latvijas čempionāta 2. līgas komandas “Tukuma Brāļi” spēlētāji (Māris Karstais, Jānis Eisaks, Kaspars Meņģelis, Edgars Jēgers, Toms Aizgrāvis, Jevgēņijs Kosmačovs, Artūrs Kadaks, Kaspars Daģis, Māris Žvaģiņš, Māris Akmens, Sandris Cīrulis, Juris Pūce un Gunārs Sprigulis). Šī komanda Tukumam atnesa bronzas medaļu. Par uzvarētājiem kļuva Daugavpils, bet otrie palika Ķekavas novads.

Arī K50+ grupā mūsu futbolistiem 3. vieta. Atkal uzvarēja Daugavpils, bet trešo goda pjedestāla pakāpienu aizņēma Salaspils.

Basketbolā D50+ vecuma grupā Tukuma dāmu komanda ieguva 2. vietu, čempioņu troni zaudējot Dobeles novadam. Vīru konkurencē Tukums tika pārstāvēts K55+ vecuma grupā. Mūsu basketbolisti izcīnīja 2. vietu. Uzvarēja Jelgava.

Resurss: Tukuma Brāļi/Tukuma sports

atjaunots: 2024.g 10.jūlijā | Tukuma Balss (x97)
Novados, Tukums, Sports, Futbols, Vieglatlētika, Basketbols, Volejbols

Kokins Igaunijas čempionata pēdējā posmā izcīna 1.vietu un sezonu noslēdz kā Igaunijas vicečempions