Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2025.gada 20.aprīlis
Mirta, Ziedīte
10.59'C
vējš: 2.16m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Publiskots Latvijas skolu reitings. Tukuma novada skolas tajā kotējas ļoti augstu


Publiskots Latvijas skolu reitings. Tukuma novada skolas tajā kotējas ļoti augstu

Šodien, 18. jūnijā, tika publicēts 2018./2019. mācību gada skolu reitings "Lielā Pūce”, kurš izveidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskās biedrības konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās.  


Lielo skolu konkurencē Tukuma Raiņa ģimnāzijai 4. vieta, bet Tukuma novada populārākā skola Tukuma 2. vidusskola šajā pašā kategorijā ierindota 20. pozīcijā.


Mazo skolu konkurencē 8. vieta Engures vidusskolai, 49. vieta Smārdes pamatskolai, 67. vieta  Kandavas internātvidusskolai, 70. – Pūres pamatskolai, bet 72. vietu dala Tukuma 2. pamatskolai, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolai un Tukuma novada Zemgales vidusskolai.


"Lielās Pūces" mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par skolu pieredzi un iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā.


"Lielā Pūces" pasniegšanas ceremonija plānota šī gada augustā vienlaikus ar labāko skolotāju godināšanu, kas ieguldījuši visnozīmīgāko darbu talantīgo skolēnu attīstībā.


Ata Kronvalda balvas visticamāk tradicionāli pasniegs Valsts prezidents, Ata Kronvalda fonda padomes priekšsēdētāja Iveta Ķestere un fonda prezidents Henriks Danusēvičs.


Ata Kronvalda fonds ir nodibinājums, kura mērķis ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Fonda darbība aizsākās jau 1988. gadā un tā dibinātāji bija Izglītības ministrija, Jauno zinātnieku un speciālistu padome, jaunatnes uzņēmums „Kontakts,” kā arī virkne jauno zinātnieku un pedagogu.


Resurss: skolureitings.lv



atjaunots: 2019.g 18.jūnijā | Marta Saulīte (x2459)
Novados, Tukums, Engure, Kandava





Kandava/Turība izšķirošajā spēlē zaudē un spēlēs par 3.vietu
Kandava/Turība izšķirošajā spēlē zaudē un spēlēs par 3.vietu
aizvakar | Tukuma Balss (x21)
Tukuma un Kandavas boksa klubu pārstāvjiem labi panākumi Rīgā
Tukuma un Kandavas boksa klubu pārstāvjiem labi panākumi Rīgā
2025.g 13.aprīlī | Tukuma Balss (x34)
Mēģinot slēpt slepkavību, vīrietis mežā Tukuma novadā aizdedzina seniora līķi
Mēģinot slēpt slepkavību, vīrietis mežā Tukuma novadā aizdedzina seniora līķi
2025.g 17.aprīlī | Tukuma Balss (x961)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2025 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies