vējš: 1.77m/s

tukumametals

Markuss Kokins uzvar Lietuvas čempionāta motokrosā 4.posmā

MX2 klases uzvarētājs Markuss Kokins. Foto: Andris Smilšarājs

Nedēļas nogalē Rokišķos norisinājās Lietuvas motokrosa čempionāta sezonas priekšpēdējais, kurā uzvaru MX2 klasē divu braucienu summā izcīnīja tukumnieks Markuss Kokins.

Kokins jau kvalifikācijā uzrādīja galvas tiesu ātrākus apļa laika rezultātus kā MX2 klasē startējošie konkurenti, turklāt pat salīdzinot ar MX1 klases pilotu laikiem, tukumnieks bija trešais.

Abus braucienus Markuss uzvarēja bez īpašas piepūles, turklāt otrajā braucienā tukumnieks bija tik ātrs trasē, ka otraš vietas ieguvēju gandrīz padzina pa apli.

Divu braucienu summā Markusam Kokinam ar maksimālo punktu skaitu pelnīta uzvara Lietuvas čempionāta 4. posmā. Otro vietu ieguva Rauls Blumfelds, bet trešais palika Tomass Šaicāns.

Pēc aizvadītiem četriem posmiem MX2 klasē Kokins ar 151 punktu ir sezonas kopvērtējuma līderis. Par sešiem punktiem mazāk ir otrajā pozīcijā esošajam Mairim Pumpuram, bet trešais pagaidām ir Vitautas Bučas ar 102 punktiem.

Lietuvas motokrosa čempionāts noslēgsies ar piekto posmu, kas 31. augustā un 1. septembrī notiks Šauļos.

atjaunots: 2024.g 12.augustā | Tukuma Balss (x409)