Modrīte, Mudrīte, Renāte
10.46'C
vējš: 4.57m/s

Markuss Kokins ar pārliecinošu uzvaru aizvada Nacionālā kausa pēdējo posmu

Ventspils novada Jūrkalnes pagasta mototrasē "Dižbedre" tika aizvadīts Nacionālā kausa pēdējais posms motokrosā, kurā MX PRO klasē nekādas cerības tuvakajiem sekotājiem neatstāja tukumnieks Markuss Kokins.

Tukuma novada sportists, kurš startē ar 250cc klases motociklu, jau kvalifikācijā uzradīja labākos apļa laikus, trasē esot ātrākam par lielo kubatūru motociklu braucējiem Lauri Freibergu, Tomasu Šileiku, Kārli Kalēju, Uldi Freibergu un pārējiem.

Kokins pirmajā braucienā spēja pārliecinoši uzvarēt un tuvāko sekotāju apsteigt pat par 20 sekundēm. Arī otrajā braucienā Markusa dominance trasē bija acīm redzama un arī šeit finiša līnija šķērsota kā pirmajam.

Divu braucienu summā Markusam Kokinam 1. vieta, otrajā pozīcijā dienu noslēdza Tomass Šaicāns, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Kārlis Kalējs. Ārpus TOP3 palika MXGP pasaules čempionāta braucēji Uldis Freibergs un Tomass Šileika, kā arī citi Latvijas elites piloti kā leģendārais Lauris Freibergs, Janis Kārkliņš, Harijs Suharževskis un citi.

MX B klasē 7. vietu izcīnīja "Tukuma motokluba TMK" braucējs Artūrs Akmeņkalns. MX B klasē 13. vietu izcīnīja "ML Moto" pārstavis Rainers Skovronskis. MX D klasē 11. vietu ieguva Reinis Akmeņkalns, Roberts Visnaps-Lācis dienu noslēdza 13. pozīcijā, bet Aleksandrs Markovs 25. vietā.

atjaunots: 2024.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x428)