Asja, Asnate, Dāgs
19.64'C
vējš: 3.38m/s

Latvijas U21 futbolisti ielaiž pendeli un zaudē norvēģiem

Zaudējumu 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē piedzīvoja Latvijas U21 izlases futbolisti, kuri Slokā ar 0:1 piekāpās vienaudžiem no Norvēģijas. Viesi uzvaras vārtus otrā puslaika ievadā guva ar 11 metru soda sitienu. Izlases rindās spēlēji vairāki "Tukums 2000/Telms" futbolisti - Jānis Beks, Rūdolfs Reingolcs, Kaspars Anmanis un Kristiāns Kaušelis.

Vairākas reizes glābjot Latvijas izlases kapteinim Jānim Bekam, puslaika pārtraukumā komandas devās pie bezvārtu neizšķirta. Taču nepilnas desmit minūtes pēc pauzes Norvēģijas futbolisti ieguva vadības grožus. Centrējums no labās malas trāpīja pa roku Rūdolfam Reingolcam, un uz mājinieku vārtiem tika nozīmēta pendele.

11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja norvēģu kapteinis Kristians Arnstads, sitot kreisajā apakšējā stūrī, kamēr Beks minēja sitienu uz otru pusi – 1:0. Tie arī palika vienīgie vārti spēlē. Iepriekš spēlējis "Anderlecht" rindās, Arnstads šajā vasarā pārcēlās uz Dānijas čempionātu, parakstot piecu gadu līgumu.

Norvēģiem starta sastāvā devās futbolisti no vairākiem skanīgiem klubiem. Pussargs Isaks Hansens-Ārēns absolvējis Mančestras "United" akadēmiju, bet šajā sezonā devies laukumā Vācijas Bundeslīgā, pārstāvot Brēmenes "Werder". Centra aizsargs Leo Hjelde pārstāv Anglijas otrās līgas klubu "Sunderland". Tikmēr uzbrucējs Žoels Mvuka šosezon spēlē Čempionu līgas dalībniecē "Young Boys".

Norvēģi tika pie piektās uzvaras septiņās spēlēs, savukārt Latvijas izlasei ceturtais zaudējums. Nākamā spēle gaida 10. septembrī, kad jādodas ciemos pie Īrijas. Izbraukumā pret norvēģiem tika zaudēts ar 0:7.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 05.septembrī | Tukuma Balss (x124)