2024.gada 16.septembris
Asja, Asnate, Dāgs
14.64'C
vējš: 1.7m/s

Kokins Madonā kļūst par MX2 klases Latvijas čempionu motokrosā; Straubergam - bronza

Madonā, "Smeceres sila" mototrasē norisinājās "Magmum" Latvijas čempionāta piektais un šīs sezonas noslēdzošais posms motokrosā, kurā MX2 klasē uzvarēja tukumnieks Markuss Kokins, nodrošinot sev čempiona titulu sezonas kopvērtējumā. Kvadru ieskaitē 4. vietu izcīnīja 14 gadus vecais Kārlis Straubergs, sezonas kopvērtējumā iegūstot bronzu.

Kokinam vajadzēja tika 20 punkti, lai nodrošinātu sev zeltu debijas sezonā MX2 klasē. Un viņam tas izdevās jau pirmajā braucienā, kurā tukumnieks izcīnīja 1. vietu un ieguva 25 punktus.

Uz otro braucienu Markuss trasē jau devās kā čempions, taču tas nemazināja sportista azartu arī šajā braucienā uzvarēt. To viņš arī izdarīja, šķērsojot finiša līniju kā pirmais.

Lieliska sacensība Madonā un Latvijas čempionāta sezonā kopumā bijusi Tukuma motokluba "CrossMoto Racing Team" pārstāvim Kārlim Straubergam, kurš sezonas pēdējā posmā Q Open ieskaitē divu braucienu summā ieguva 4. vietu.

Piecos posmos sakrātie punkti bija pietiekami, lai sezonas izskaņā Straubergs, kuram ir tikai 14 gadi, kaklā kārtu sev bronzas medaļu!

125cc klasē Madonā no Tukuma novada startēja Rainers Skovronskis, kurš divu braucienu summā dienu noslēdza 10. vietā. Šajā klasē uzvarēja Tomass Šaicāns, otrais palika Alberts Knapšis, bet 3. vietu ieguva Kaspars Uibu no Igaunijas.

atjaunots: 2024.g 26.augustā | Tukuma Balss (x179)