2024.gada 08.septembris
Ilga
13.09'C
vējš: 2.62m/s

Kokins Latvijas čempionāta 3.posmā izcīna 3.vietu, bet sezonas kopvērtējumā ir pirmais

"Ceļa Ēzeļa" trasē Dobelē aizvadīts Latvijas čempionāta motokrosā 3. posms, kas vienlaicīgi bija arī Baltijas čempionāta pirmspēdējais etaps. Šajās sacensībās 3. vietu prestižajā MX2 klasē izcīnīja tukumnieks Markuss Kokins.

Kvalifikācijas braucienā Kokins uzrādīja ceturto ātrāko apļa laiku un nopelnīja salīdzinoši labu vietu starta barjeras pamatbraucienos.

Pirmajā braucienā uzvarēja 2021. gada Latvijas izlases dalībnieks Mairis Pumpurs, savukārt kā otrais finiša līniju izcīnīja slavenais Kārlis Sabulis, kurš no MX1 atgriezies MX2 klasē. Markusam trešais labākais rezultāts.

Arī otrajā braucienā galvenā cīņa par uzvaru notika starp Pumpuru un Sabuli, kurā labāks bija Mairis. Trešais šoreiz bija igaunis Joseps Pārns, bet Kokins ierindojās 4. pozīcijā.

Summējot abos braucienos sakrātos punktus, Markuss Kokins Latvijas čempionāta 3. posmā MX2 klasē nodrošināja sev bronzu. Turklāt pēc trim aizvadītiem posmiem valsts prestižākajās motokrosa sacensībās Kokins MX2 klasē saglabā līdera pozīciju. Vēl priekšā divi posmi.

125cc klasē no Tukuma novada tika pārstāvēts klubs "ML moto", kura krāsas aizstāvēja Rainers Skovronskis. Sportists dienu noslēdza divu braucienu summā iegūstot 12. vietu.

Q Open grupā 4. vietu divdesmit viena sportista konkurencē ieguva Tukuma motokluba "CrossMoto Racing Team" pārstāvis Kārlis Straubergs, kuram atseviški amatieru ieskaitē 2. vieta.

atjaunots: 2024.g 07.jūlijā | Tukuma Balss (x323)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Kokins Igaunijas čempionata pēdējā posmā izcīna 1.vietu un sezonu noslēdz kā Igaunijas vicečempions