2024.gada 19.septembris
Muntis, Verners
10.64'C
vējš: 2.31m/s

BK "Jaunpils" basketbolisti sarūpē BK "Nīca/BL inženiertīkli" pirmo zaudējumu šosezon

Piektdien, 3. decembrī, BK "Jaunpils" pēc lielāka pārtraukuma aizvadīja pirmo Reģionālās basketbola līgas mājas spēli . Šoreiz Jaunpils sporta namā tika uzņemta BK "Nīca/BL inženiertīkli" komanda. Jaunpilieši svinēja uzvaru ar 77:76, sarūpējot viesu komandai pirmo sakāvi šosezon.

Pirmais puslaiku labāk iesāka viesi, trāpīja vairākus trīs punktu metienus pēc kārtas un ieguva nelielu pārsvaru. Pēc pirmajām 10 minūtēm mājinieki bija iedzinējos ar 7 punktiem.
Otrajā ceturtdaļā "Jaunpils" basketbolisti atdzīvojās un sāka agresīvāk spēlēt aizsardzībā, tādējādi ieguva vairākas vieglo punktu gūšanas iespējas. Ejot lielajā pārtraukumā jaunpilieši bija vadībā ar 43:41.
Viss otrais puslaiks aizritēja punkts punktā, vadībā atrodoties gan Jaunpils komandai, gan viesiem. Pēc 30 spēlētām minūtēm neizšķirts – 60:60. Spēles beigās mājinieki spēja iegūt nelielu pārsvaru, kuru arī noturēja. Beigu sirēnai skanot, uzvara ar 1 punktu pārsvaru Jaunpils basketbolistiem - 77:76.
Veiksmīgu spēli BK "Jaunpils" rindās aizvadīja Artūrs Turiks un Jānis Kokins, kuri attiecīga guva 17 un 16 punktus.
Nākošo Reģionālās basketbola līgas spēli Jaunpils komanda aizvadīs šo piektdien, 10. decembrī, kad uzņems viesus no Rīgas – BJBS Rīga/Juniors, pret kuriem šosezon jaunpilieši cietuši vienīgo zaudējumu.
Resurss: BK Jaunpils

atjaunots: 2021.g 06.decembrī | Tukuma Balss (x387)