16.64'C
vējš: 2.27m/s

Anmanis gūst vārtus U21 Latvijas futbola izlases labā mačā ar Īriju

Kaspars Anmanis. Foto: LFF

Otrdien, 10. septembrī, Dublinā Latvijas futbola izlase aizvadīja 2025. gada Eiropas U21 meistarsacīkšu kvalifikācijas maču ar Īrijas valstsvienības vienaudžiem un maču noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 2:2. Vienus vārtus guva "Tukums 2000" spēlētājs Kaspars Anmanis.

Īri no pirmajām minūtēm bija ātrāki un vairākkārt spēja atņemt latviešiem bumbu. Otrajā bīstamajā situācijā pie Jāņa Beka sargātajiem vārtiem mājiniekiem izdevās izvirzīties priekšgalā. 15. minūtē Īrijas jaunieši laukuma vidējā zonā pārtvēra bumbu un pēcāk uzbrukuma smailē veica uzreiz trīs sitienus. Skrējienu pa kreiso flangu veikušā Bristoles kluba uzbrucēja Sinklēra Ārmstrona raidīto bumbu atvairīja Jānis Beks, Ralfs Maslovs izklupienā bloķēja Ollija O'Nīla sitienu, bet pirmais pie atlēkušās bumbas tika Ārmstrongs, panākot 1:0.

Mājinieki turpināja uzbrukt naskāk, taču nākamie bumbu pretinieku cietoksnī nogādāja latvieši, spožu reidu kreisajā malā veicot Maslovam, kurš bumbu pa zemi iespēlēja soda laukuma dziļumā, kur tā tieši pa sitienam Kasparam Anmanim – 1:1. Tukuma kluba pussargam bumbu izdevās iešaut tieši vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Latvijas futbolisti savus nedaudzos Tallaght stadionā sanākušos līdzjutējus patīkami pārsteidza 63. minūtē, kad pretuzbrukumā pēc Roberta Meļķa centrējuma bumbu sev vārtu priekšā izmeta īru vārtsargs Džošs Kīlijs. Pie tās sitienā ar galvu tika laukumā uz maiņu nākušais Ivans Patrikejevs, izvirzot Latviju vadībā ar 2:1.

Īri gan atspēlējās jau savā nākamajā uzbrukumā, pēc komandas biedra precīzas diagonālās piespēles Šīnam Rūganam panākot 2:2. Cīņas pēdējās sekundēs pēc Džonija Kenija tālsitiena bumbu tvēra Beks, tiesnesim tieši tad izdarot pēdējo svilpienu.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 10.septembrī | Tukuma Balss (x354)