3.64'C
vējš: 4.28m/s

"Tukums 2000/Telms" spēles galotnē izrauj uzvaru pār Liepāju

Bogdans Samoilovs. Foto: Tukums 2000

Ar iespaidīgu trilleri sācies "TonyBet" Virslīgas trešais aplis futbolā, "Tukums 2000"/"Telms" galotnē tomēr izcīnot uzvaru pār priekšpēdējā vietā esošo Eirokausu komandu "Liepāju" (2:1) un nostiprinoties sestajā pozīcijā.

Liepājnieki ļoti aktīvi sāka spēli, bet vistuvāk vārtiem pirmajā puslaikā bija 36. minūtē, kad Jānis Grīnbergs trāpīja pa vārtu stabu. Divas minūtes vēlāk vārtu konstrukciju norībināja arī mājinieki – Kristiāns Kaušelis pēc Maksima Sidorova centrējuma trāpīja pa pārliktni.

58. minūtē gan bumba lidoja vārtos, un to paveica "Tukums 2000"/"Telms" – atlēkušo bumbu pēc standartsituācijas no 11 metru atzīmes stūrī raidīja Kaušelis (1:0), gūdams trešos vārtus sezonā.

72. minūtē Sergejs Vilkovs lieliski glāba pēc Danilas Patijčuka sitiena, otrā laukuma galā tukumnieki neizmantoja vairākus pusmomentus, bet 90. minūtē "Liepāja" tomēr iesita - pēc Šeka Faja centrējuma Mustafa Dio trieca bumbu pret vārtu stabu un pāri vārtu līnijai, gūdams otros vārtus sezonā (1:1).

"Liepāja" gāja arī pēc uzvaras, bet trīs punktus kompensācijas laika piektajā minūtē izrāva mājinieki - Žedī Stīvensons pēc centrējuma trāpīja pa stabu, bet atlēkušo bumbu pielaboja tukumnieku kapteinis Bogdans Samoilovs un guva pirmos vārtus sezonā (2:1).

Arī ar to vēl cīņa nebija galā - kompensācijas laika septītajā minūtē vēl viena iespēja bija Patijčukam, bet vēlreiz mājiniekus glāba Vilkovs, kurš lēciena laikā iedzīvojās savainojumā un cīņu nevarēja pabeigt.

Mājinieki svinēja pirmo uzvaru pusotra mēneša laikā un pārtrauca septiņu neuzvarētu spēļu sēriju (0-1-6), bet viesi trīspadsmit spēļu nogrieznī izcīnījuši tikai vienu uzvaru (1-6-6) un tukumniekus neuzveica arī otrā apļa izbraukuma spēlē (0:0).

Tukums trešdien ciemosies Jelgavā, bet Liepāju līdz Eirokausiem gaida trīs mājas spēles – otrdien pret "Metta", vēl arī pret RFS un "Riga".

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 20.jūnijā | Tukuma Balss (x264)