Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
3.64'C
vējš: 4.28m/s

"Tukums 2000/Telms" spēlē neizšķirti pret Jelgavu

"Tonybet" Virslīgas 20. spēļu kārtā pie punkta tika turnīra tabulā pēdējo vietu ieņemošā "Jelgava", kas savā laukumā aizvadīja bezvārtu (0:0) spēli pret "Tukums 2000/Telms" futbolistiem.

"Tukuma" vārtos atkal stājās Sergejs Vilkovs, kurš iepriekšējā mača izskaņā pret "Liepāju" pašās spēles beigās tika nomainīts, jo viņam uz elkoņa uzkāpa pretinieku spēlētājs.

Pirmais lielais moments spēlē bija 13. minūtē, kad Ralfs Šitjakovs ar galvu raidīja bumbu tukumnieku vārtos. Tomēr gaisā uzšāvās tiesneša asistenta rūtainais karodziņš, vēstot par aizmugures stāvokli. Savukārt pie pusstundas atzīmes "Jelgava" pati glābās, kad Ralfs Maslovs uz vārtu līnijas atsita starp stabiem lidojošo bumu.

Pēc bezvārtu neizšķirta spēles pirmajā pusē, otrajā spēles daļā komandas nepiekāpīgi cīnījās, vairākām sadursmēm starp spēlētājiem noslēdzoties ar sāpīgiem kritieniem.

Nākot laukumā uz maiņu, "Jelgavas" rindās debitēja japāņu futbolists Jasuhiro Hanada, kuru "Liepāja" līdz ar vasaras pāreju logu atvēršanos aizsauca prom no "Grobiņas".

12. minūtes pirms pamatlaika beigām Jāņa Lūša stadionā sanākušos līdzjutējus no snaudas pamodināja Džozefs Ede, kurš veica apspēlēšanas manevru un izšķīrās par sitienu. Bumba tomēr lidoja garām Vilkova sargātajiem vārtiem, rezultātam paliekot nemainīgam.

Līdz pat beigu signālam paliekot bez gūtiem vārtiem, "Jelgava" ieguva savu sezonas 13. punktu, bet tukumnieki tika pie 22. punkta.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 26.jūnijā | Tukuma Balss (x189)