Modrīte, Mudrīte, Renāte
10.46'C
vējš: 4.57m/s

"Tukums 2000/Telms" spēlē neizšķirti ar "Audu"

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas pārceltajā spēlē "Auda" otrajā puslaikā palielināja uzbrukuma apgriezienus, tad nonāca iedzinējos, bet 87. minūtē izglābās duelī pret "Tukums 2000"/"Telms" – 1:1.

Pēc vienmuļa pirmā puslaika "Auda" spēles otro daļu sāka ar asiem uzbrukumiem. Ņiprs sitiens no distances padevās uz maiņu laukumā nākušajam Olabandžo Ogundži, un bumbu ar lielām grūtībām atsita Jānis Beks.

Ar tālsitienu izcēlās arī Oluvatimilehins Ogunniji, kamēr Meleja Diaņa sistā bumba ripoja gar pašu tukumnieku vārtu stabu.

Taču pēc daudzajiem "Audas" uzbrukumiem notika neloģiskais – 79. minūtē vadību ieguva "Tukums 2000". Stūra sitienam sekoja izspēle, rikošeti soda laukumā, un īstajā vietā un īstajā laikā bija Helvijs Joksts – 17 gadus vecais futbolists guva savus pirmos vārtus Virslīgā (1:0).

Laukuma saimniekiem gan izdevās izbēgt no zaudējuma. Diaņs, kurš laukumā nāca otrajā puslaikā, pēc nesekmīga centrējuma uzbrukuma otrajā vilnī sagaidīja bumbu pie tālā staba – 1:1.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 02.oktobrī | Tukuma Balss (x138)