Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
3.64'C
vējš: 4.28m/s

"Tukums 2000/Telms" ar 0-1 piekāpjas RFS

''TonyBet'' futbola Virslīgas 15. kārtā Latvijas čempione RFS izcīnīja minimālu uzvaru viesos pār ''Tukums 2000/Telms'' – 1:0.

Rīdzinieki uzvaras vārtus guva cīņas 24. minūtē, kad tukumnieku vārtsargu Vladislavu Kapustinu pārspēja Darko Lemajičs. Serbu uzbrucējam tie bija astotie vārti šajā sezonā.

Kopumā pirmajā puslaikā RFS absolūti dominēja, bumbas kontrolei sasniedzot 80%. Tukumnieki ne reizi nespēja apdraudēt Pāvela Šteinbora sargāto cietoksni.

Mača otrajā nogrieznī viesi no Rīgas turpināja būt aktīvāki uzbrukumā, taču dubultot pārsvaru nespēja. Pie iespējām tika arī laukuma saimnieki, tās gan neizmantojot.

RFS izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas un 12. šajā sezonā 15 aizvadītajās spēlēs. Ar 37 punktiem 15 mačos Viktora Moroza padotie saglabā līderpozīciju tabulā.

Tukumnieki nav uzvarējuši jau četrās cīņās pēc kārtas (0-1-3). 18 punkti 15 mačos ierindo ''Tukums 2000/Telms'' vienību piektajā vietā Virslīgā.

Nākamo Virslīgas spēli ''Tukums 2000/Telms'' aizvadīs 29. maijā pret Kristapa Blanka trenēto ''Riga''.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 25.maijā | Tukuma Balss (x137)