Daina, Dainida, Dainis
9.64'C
vējš: 5.25m/s

"Tukuma Brāļi" izbraukumā grauj "Taurus" hokejistus

14. oktobrī Daugavas ledus hallē aizvadīta Entuziastu hokeja līgas (EHL) E3 divīzijas spēle, kurā "Tukuma Brāļi" izbraukumā ar 6:0 sagrāva "Taurus" vienību.

Spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja Markuss Vīksna, bet līdz perioda beigām vārtu guvums arī Sandim Drāzniekam – 2:0!

Otrā perioda sākumā vārti Jānim Svitiņam, bet perioda beigu daļā – Krišam Ālam! Pēc otrā perioda – 4:0! Trešā perioda sākumā vārti Robertam Matīsam Jurgensonam un jau graujošs rezultāts uz tablo – 5:0, Tukuma komandas labā!

Amizantus sestos vārtus guva tukumnieki – spēlējot vairākumā, kļūdījās mājinieku vārtsargs un šo situāciju izmantoja Roberts Siliņš, uz tablo liekot uzlikt skaitli 6!

Resurss: sports.tukums.lv

atjaunots: 2024.g 14.oktobrī | Tukuma Balss (x238)