Ilga
13.64'C
vējš: 2.65m/s

"KL Fishing Team" izcīna 3.vietu "Copes nama" kausa 1. posmā karpu makšķerēšanā

No 30. maija līdz 2. jūnijam "Baļotes ezerā", Kūku pagastā, Krustpilī notika "Copes nama" kausa 1. posms karpu makšķerēšanā un tajā godpilno 3. vietu izcīnīja Tukuma novada makšķernieku komanda "KL Fishing Team".

Baļotes (jeb Stirnu) ezers pēc virsmas platības ir lielākais ezers Krustpils novadā. Ezera platība ir 180 ha. Ezers ir salīdzinoši dziļš, tā vidējais dziļums ir 2,6 metri, taču tā maksimālais dziļums ir 4,76 metri. Ezers ir bagāts ar zivīm, tajā mīt līnis, līdaka, zutis, asaris, rauda, karūsa, zandarts, plaudis, ķīsis un karpa. Baļotes ezers katru gadu tiek bagātīgi papildināts ar zivju resursiem, gan karpām, gan līdakām.

Karpu makšķerēšanas entuziastiem Baļotes ezers ir viens no populārākajiem galamērķiem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs.

"Copes kausa 2024" 1. posmā "KL Fishing Team" sportisti Raimonds Kanenebergs un Aigars Lorencs vērojot protokolu, sacensību laikā nomakšķerējuši 54 zinis ar kopējo svaru 191, 450 kg, kas nodrošināja šī posma bronzas godalgas. Smagākais loms bija 9,350 kg smaga karpa.

Par šī posma uzvarētājiem kļuva makšķernieku duets ar nosaukumu "Ej Sportot", bet 2. vietu ieņēma komanda "Liema Fishing Team".

atjaunots: 2024.g 03.jūnijā | Tukuma Balss (x291)
Novados, Tukums, Sports

Kokins Igaunijas čempionata pēdējā posmā izcīna 1.vietu un sezonu noslēdz kā Igaunijas vicečempions