Modrīte, Mudrīte, Renāte
10.46'C
vējš: 4.57m/s

"Irlava/SK Slampe/Zevid" pagarinājumā piekāpjas "Lekringam"

ELVI florbola līgas vīriešiem 4. kārtā pie pirmajiem punktiem tika Cēsu "Lekrings", kas izbraukumā tikai papildlaikā spēja pieveikt komandu "Irlava/SK Slampe/Zevid" – 8:7. Izšķirošais vārtu guvums Miķeļa Kokneša Roopa kontā.

Titulētā Cēsu komanda "Lekrings", kas pirmajās trijās kārtās pie punktiem vēl netika, šovakar viesojās Kurzemē pie komandas "Irlava/SK Slampe/Zevid". Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – uz mājinieka Ričarda Riekstiņa realizēto soda metienu ar vārtu guvumu atbildēja cēsnieks Rūdolfs Dāvis Maklers (1:1).

Otrās trešdaļas laikā cēsnieki izvirzījās vadībā ar 4:3. Kad līdz pamatlaika beigām atlika mazāk par desmit minūtēm, rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu – 6:6. Cēsu komandai nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā, bet tas viesiem neliedza trīs minūtes pirms pamatlaika beigām izvirzīties vadībā ar 7:6. Irlavniekiem gan izdevās atspēlēties – 7:7, 58. minūtē vārtus guva Toms Zālmanis. Atrisinājums nāca pagarinājuma 2. minūtē, kad izšķirošo golu iemeta Miķelis Koknesis Roops, nodrošinot Cēsu komandai "Lekrings" uzvaru ar 8:7 un pirmos divus punktus turnīra tabulā.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2024.g 28.septembrī | Tukuma Balss (x119)