10.46'C
vējš: 4.57m/s

tukumametals

"Irlava/SK Slampe/Zevid" florbola Virslīgas spēlē pārspēj "Lielvārde/Fat Pipe"

ELVI florbola līgā vīriešiem pirmos punktus turnīra tabulā ierakstījusi "Irlava/SK Slampe/Zevid", kas šovakar savā laukumā ar 5:4 pārspēja komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 3 (2+1) punktiem bija Renārs Stančiks.

Jau pirmajās Irlavas sporta namā notikušās spēles minūtēs Lielvārdes florbolisti saņēma aukstu dušu. 2. minūtē Renārs Stančiks ar precīzu metienu atklāja šī mača rezultātu (1:0), bet 4. minūtes pašā sākumā Emīls Krūmiņš panāca jau 2:0. Tikai 19. minūtē pie pirmā gola tika viesi, kad ar vārtu guvumu izcēlās Gvido Grjunbergs (1:2). 27. minūtē irlavnieks Ričards Riekstiņš realizēja soda metienu, atjaunojot divu vārtu handikapu – 3:1. 30. minūtē Matīss Pēteris Polis panāca 2:3, bet 35. minūtē Stančiks guva jau otros vārtus šajā spēlē – 4:2. 40. minūtē Armands Savins atbildēja ar golu (3:4), atjaunojot viesu cerības uz labvēlīgu iznākumu. Astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām laukuma saimnieki ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Šo pārsvaru prata izmantot Andrejs Dāvis Kmetjuks – 5:3. Pamatlaika pēdējās minūtēs lielvārdieši mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. 59. minūtē tas palīdzēja vienus vārtus atgūt – 4:5, gols Oskara Tūtāna kontā. Tomēr galarezultātā laimīgu uzvaru ar 5:4 nosargāja "Irlava/SK Slampe/Zevid".

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju sastāvā tika piešķirta vārtsargam Ulvim Ansbergam, kurš atvairīja 27 no 31 pretinieku metiena. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Renārs Stančiks.

Komandai "Irlava/SK Slampe/Zevid" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir trīs punkti un 7. vieta, bet "Lielvārde/Fat Pipe" ar četriem punktiem joprojām 4. vietā.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2024.g 21.septembrī | Tukuma Balss (x163)